Kilka słów o firmie

Konstrukcje stalowe, balustrady, ogrodzenia.

Stawiamy na kompleksowość

Firma oferuje szeroki wachlarz usług ślusarskich, w tym konstrukcje stalowe, balustrady i ogrodzenia. 

Własna lakiernia proszkowa

Gabaryty pieca - długość pieca wynosi 8,5 metra, szerokość 1,2 metra, a wysokość 1,85 metra.

brama w lakierni

O Nas

Bramtek Adam Tworek to firma z siedzibą w Radzyminie, która została założona w 2007 roku. Specjalizuje się w kompleksowych usługach związanych z ogrodzeniami i ślusarstwem budowlanym. W swojej działalności współpracuje z wieloma developerami, takimi jak Ars Development, BS Development i Rycbud & Godlewski Development.

Firma oferuje szeroki wachlarz usług ślusarskich, w tym konstrukcje stalowe, balustrady i ogrodzenia. Do realizacji swoich projektów dysponuje nowoczesnym sprzętem, takim jak koparki, wywrotki i lawety, co pozwala na sprawne i skuteczne wykonanie wszelkich zleceń.

Firma Bramtek Adam Tworek zajmuje się również transportem elementów do cynkowni, gdzie poddawane są one procesowi cynkowania, obróbki metalu i lakierowania. Posiada własną lakiernię proszkową o imponujących gabarytach - długość pieca wynosi 8,5 metra, szerokość 1,2 metra, a wysokość 1,85 metra.

Do budowy ogrodzeń firma korzysta z wysokiej jakości bloczków produkowanych przez firmę Joniec. Działa ona głównie na terenie województwa mazowieckiego, gdzie cieszy się dobrą opinią i uznaniem wśród swoich klientów.

Cechuje nas doświadczenie i wszechstronność

2007
ROK ZAŁOŻENIA
2000
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
120
WSPÓŁPRACUJĄCYCH FIRM
2
BIURA